لطفا چند لحظه صبر کنید ...

همکاری با باایرانی

 

همکاری افتخاری


"فروشگاه اینترنتی باایرانی" به منظور معرفی و عرضه اجناس ایرانی پا به بازار رقابت با اجناس خارجی گذاشته است. سهولت دسترسی مشتریان به اجناس ایرانی با کیفیت و قابل اعتماد و همچنین کمک به کسب و کارهای ایرانی از اهداف اصلی ما در "فروشگاه اینترنتی باایرانی" است. اما رسیدن به این اهداف، نیازمند یک عزم عمومی است و تنها با نگاه سودمحور امکانپذیر نخواهد بود. بخش بزرگی از فعالیتهای ما در "فروشگاه اینترنتی باایرانی" نیز مبتنی بر فرهنگسازی و ترویج سبک زندگی و اجناس ایرانی است. از اینرو گسترش این فرهنگ، جز با همراهی و همکاری همه شما عزیزان و علاقه مندان به فرهنگ ایرانی امکان پذیر نخواهد بود.

با هر حرفه و شغل، از دانشآموز تا دانشجو و از خانهدار تا کارمند  و... با هر سطح سواد و با حداقل وسیله ممکن (یک گوشی با قابلیت اتصال به اینترنت) میتوانید در این مسیر به ارتقای فرهنگ مصرف اجناس ایرانی و همچین به امتداد اشتغال هم میهنانمان در عرصه مختلف صنعت کمک نمایید.

 

شما میتوانید در موضوعات زیر به "فروشگاه اینترنتی باایرانی" کمک کنید:


فعالیت شما هم میهن عزیز در این زمینه ها ارزشمندتر از آن است که با پاداش مادی جبران شود؛ اما در عینحال "فروشگاه اینترنتی باایرانی" تلاش میکند فعالیت همکاران افتخاری خود را بی پاسخ نگذارد و با تقدیم هدایا و بن های خرید کالای ایرانی، در حد توان به جبران بخشی از زحمات همراهان خود اقدام کند.

 

 

همکاری حرفه ای

 

"فروشگاه اینترنتی باایرانی" همواره تلاش می کند که با شناسایی کسب و کارهای ایرانی اعم از کارخانجات و تولیدی ها هرچند کوچک و انتخاب اجناس با کیفیت ایرانی زمینه را گسترش فروش این محصولات برای هم میهنانمان فراهم کند. ولی به دلیل کسترده بودن دامنه کسب و کارها و افزایش روزافزون کسب و کارهای جدید "فروشگاه اینترنتی باایرانی" قادر به شناسایی آنها در یک زمان نخواهد بود. لذا از صاحبان مشاغل و تولیدی ها برای همکاری با ما دعوت به عمل می آید.

 

شما میتوانید در شرایط زیر به "فروشگاه اینترنتی باایرانی" کمک کنید:

 

در صورتی که واجد شرایط فوق می باشید از شما برای همکاری با "فروشگاه اینترنتی باایرانی" دعوت به عمل می آید. لطفا برای آشنایی از چگونگی تماس با "فروشگاه اینترنتی باایرانی" به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.