لطفا چند لحظه صبر کنید ...

درباره باایرانی

 

مقدمه

 

از آنجا که پیدا کردن اجناس ایرانی مورد نظر در بازار، به دلیل هجوم کالاهای وارداتی، بسیار مشکل شده است و همچنین برای برآوردن نیاز مشتریانی که به دنبال کالاهای تولید شده در داخل کشور هستند "فروشگاه اینترنتی باایرانی" راه اندازی گردید. خرید از "فروشگاه اینترنتی باایرانی" ، علاوه بر تأمین اجناس ایرانی موردنظر هموطنان، سهم بزرگی در اشتغالزایی برای تمامی اقشار جامعه اعم از مهندسان، مدیران، کارگران و ... را شامل می شود. علاوه بر آن مانع از خروج ارز و در نتیجه بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهد شد. 

 

 

زمینه فعالیت باایرانی

 

زمینه فعالیت "فروشگاه اینترنتی باایرانی" صرفا فروش اجناس با کیفیت ایرانی از طریق خرید این اجناس از کارخانه ها، تولیدی ها و موسسات خیریه می باشد. این امر علاوه بر اشتغالزایی و کمک به رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ در زمینه های مختلف، کمک شایانی به رونق چرخه اقتصادی کشور نیز می کند. 

زمینه فعالیت "فروشگاه اینترنتی باایرانی" به گستردگی اجناس ایرانی می باشد و هیچ محدودیتی ندارد. از این رو از تمام کسانی که در امر تولید اجناس ایرانی نقش دارند برای حمایت و پیوستن به خانواده باایرانی دعوت به عمل می آید.

 

 

صاحب امتیازان باایرانی

 

"فروشگاه اینترنتی باایرانی" در سال 1396 توسط صاحب امتیاز باایرانی آقای میثم رسولی به منظور حمایت از اجناس ایرانی پایه گذازی شده است.